शान्तिनगर, वानेश्वरमा रहेको ग्ल्यासियर इन्टरनेशनल कलेजको आयोजनामा ‘तेश्रो मिस्टर एण्ड मिस ग्ल्यासियर कलेज’को फाइनल पुस ६ गते हुने भएको छ । १३ प्रतियोगि रहेको उक्त ‘मिस्टर एण्ड मिस ग्ल्यासियर’ को फाइनल कलमादीमा रहेको प्रज्ञा प्रतिष्ठानमा हुने भएको हो ।

विगत ३ वर्षदेखि भवानी इन्टरटेनमेन्टसंगको सहकार्यमा मिस्टर एण्ड मिस ग्ल्यासियरको आयोजना हुँदै आएको छ । यस वर्ष तेश्रो संस्करण अन्तर्गत पुस ६ गते फाइनल गरिने भएको हो इभेन्ट डाइरेक्टर सोनितराज ढुंगेलले बताए । जसमा अफिसियल फोटोग्राफर युवराज नेपाल, अफिसियल कोरियोग्राफर दिया श्रेष्ठ र संयोजक पूर्व मिस एण्ड मिस्टर ग्ल्यासियर विजेता द्धय विश्व घिमिरे, युना गुरुङ रहेकी छिन् ।

कक्षा ११ विद्यार्थीहरुको स्वागत तथा कक्षा १२ उतिर्ण विद्यार्थीहरुको विदाई कार्यक्रमका विच गरिने उक्त मिस्टर एण्ड मिस ग्ल्यासियरको विजेतालाई एक वर्षको छात्रवृद्धि, एअरहोस्टेज ट्रेनिङ्ग साथै अन्य उपहार प्रदान गरिनेछ ।

पढाइसंगै ग्ल्यासियर कलेजले विद्यार्थीको सर्वागिण शिक्षालाई जोड दिँदै आइरहेको छ । जसको लागि मिस्टर एण्ड मिस ग्ल्यासियरको आयोजना गरिएको क्याम्पस प्रमुख दिवस शाक्यले बताए ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here