ए.एन.पी. मिडिया हाउसद्वारा आयोजित १२ औं संस्करणको ‘लिटिल आइकन नेपाल, २०२३’ को अन्तिम स्पर्धा सम्पन्न भएको छ। राजधानीको जमलस्थित राष्ट्रिय नाचघरमा सम्पन्न  बालबालिकाहरुको सौन्दर्य तथा प्रतिभा प्रस्फुटन सम्बद्द सौन्दर्य प्रतियोगितामा तनुजा चौधरी, काब्या श्रेष्ठ, सामिक महर्जन र मुस्कान कटुवालले क्रमशः जुनियर गर्ल्स, सिनियर गर्ल्स, बोईज ग्रुप र टिन गर्ल्स तर्फको शिर्ष उपाधी हात पारे।

शिर्ष ताजसंगै बिजेता चौधरीले मेनेजमेन्ट च्वाइस, श्रेष्ठले पब्लिक चोईस वीनर, मस्ट ट्यालेन्ट र मस्ट कन्फिडेन्ट, महर्जनले फेसबुक चोईस र बेस्ट सिङ्गर तथा कटुवालले बेस्ट डान्सतर्फको अवार्ड समेत हात पार्न सफल रहे।


सुमी बानियाको कोरियोग्राफी रहेको कार्यक्रमलाई रोजिन शाक्यले संचालन गरेका थिए । शम्भु प्रसाद रेग्मी संयोजक रहेको उक्त प्रतियोगितामा शिक्षाविद डा. लाक्पा शेर्पा, शिक्षाविद दायाराम दाहाल, प्रिन्सीपल संगिता श्रेष्ठ, भक्तपुर प्याबसन अध्यक्ष सुरेन्द्र श्रेष्ठ र शिक्षाविध प्रमिला सिंह निर्णायक रहेका थिए।

जुनियर गर्ल्सतर्फ माहीरा श्रेष्ठ  फर्स्ट रनर अप, पब्लिक च्वाइस, बेष्ट सिङ्गर र मोष्ट डिजर्भिङ्ग, परिधी सलामी सेकेण्ड रनर अप र बेष्ट आर्टवर्क, रुध थापा थर्ड रनर अप र मस्ट मोष्ट डिसिप्लिन, अनिशा तामाङ्ग फोर्थ रनर अप र बेष्ट पर्शनालिटी, सालोमी श्रेष्ठ फिफ्थ रनर अप, मिस कन्जुल्यारीटी र मस्ट कन्फिडेन्ट, परी सिंह सिक्थ रनर अप र फेसबुक चोईस, सान्भी शाक्य मस्ट पपुलर र मस्ट मल्टीमिडिया चोइस, ऐन्जल सिंह बेष्ट र्‍याम वाक, बेष्ट पर्फमर, सेसा अधिकारी मस्ट ट्यालेन्ट, काव्या चौधरी मस्ट चार्मीङ्ग, ग्रेस राई सोसली ऐक्टीभ, आरध्या शाक्य मस्ट फ्रेन्डली, डेजी बज्राचार्य मस्ट ब्युटीफोल र मस्ट पंच्युयल, रिया खड्का मस्ट एक्टीभ, शेम छिरिङ्ग शेर्पा मस्ट फोटोजेनिक, रमना मर्हजन मेनेजमेन्ट चोईस, पाल्मो तामाङ्ग भिवर्स  चोईस, काब्या पासवान क्युटेस बेबी अफ द इयर, ओशिन लामा बेष्ट स्माइल, युकी कठायत बेष्ट फिजिक, साइना मर्हजन बेष्ट डान्स, रितिका ढकाल मस्ट व्युटिफुल आइज, रेली यादव मस्ट स्टाइलिस र सोनिया सोनीले ब्युटि वीथ ट्यालेन्ट अवार्ड हात पार्न सफल रहे।

सिनियर गर्ल्सतर्फ मौसमी श्रेष्ठ फर्स्ट रनर अप, मल्टीमिडिया चोईस र फेसबुक चोईस, प्रतिक्षा आलेमगर सेकेण्ड रनर अप र बेस्ट सिङ्गर, दिपशिखा तामाङ्ग मस्ट पपुलर र मस्ट फोटोजेनिक, आरशिर्या कुँवर वेष्ट र्‍यामवाक, रेश्मा तामाङ्ग बेष्ट पर्शनालीटी र मेनेजमेन्ट च्वाइस, आकृति राई मोस्त फ्रेन्ड्ली र मस्ट डिसिप्लेन, प्रिन्सा बज्राचार्य मस्ट ब्युटिफुल,आर्याना गुरुङ्ग मिस कन्जुल्यारीटी र ईभान्जली सुनुवारले बेष्ट डान्स अवार्ड हात पारे।

बोईज ग्रुपतर्फ रोजन पराजुली फर्स्ट रनर अप, मस्ट पपुलर र बेष्ट डान्स, एरोन ओलिन राई सेकेण्ड रनर अप, मस्ट मल्टी मिडिया च्वाइस र मस्ट ट्यालेन्ट, अमन तण्डुकार पब्लिक च्वाइस, मस्ट कन्फिडेन्ट र मिस्टर र्‍यामवाक, रोबीन श्रेष्ठ मिस्टर हैन्डसम,आयुष श्रेष्ठ मस्ट फोटोजेनिक र गासपेल प्रजा मिस्टर पर्फेक्ट घोषित भए।

टिन गर्ल्सतर्फ मेलिया राई फर्स्ट रनर अप, वेष्ट र्‍यामवाक र बेष्ट पर्शनालीटी, मायुना जोशी सेकेण्ड रनर अप र मस्ट डिसिप्लेन, अजामी महर्जन मस्ट पपुलर वीनर, मस्ट फोटोजेनिक, मल्टीमिडिया चोइस, निभा महर्जन पब्लिक च्वाइस वीनर र फेसबुक चोइस,आकाँक्षा थापा मस्ट व्युटिफुल र मस्ट डिजर्भिङ्ग, निशा नेपाली बेस्ट सिङ्गर, दिपाशा मगर मेनेजमेन्ट चोइस र गृष्मा तामाङ्ग बेष्ट फेशन आइकन घोषित भए।

विद्यालयमा अध्ययनरत छात्र–छात्राहरुको वौद्धिक विकास तथा नैतिक क्षमता अभिवृद्धि गर्ने हेतु संचालित उक्त सौन्दर्य प्रतियोगितामा करिव एक माहिना लामो प्रशिक्षण पश्चात प्रतिस्पर्धीहरुलाई स्टेजमा उतारिएको आयोजक संस्थाका प्रबन्ध निर्देशक लब बहादर कार्कीले जनाए।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here