काठमाडौं । दक्ष ईन्टरनेशनलको आयोजनामा यस वर्षको ‘एन प्लस प्रोफेसनल मिस एण्ड मिसेस व्यूटिफुल नेपाल’को ग्राण्ड फिनाले भव्य रुपमा सम्पन्न भएको छ । पूर्व मन्त्री जिवन राम श्रेष्ठको प्रमुख आतिथ्यता तथा पूर्व मन्त्री भगवती चौधरीको विशेष आतिथ्यतामा आयोजित उक्त प्रतियोगितामा यस वर्षको एन प्लस प्रोफेसनल मिस एण्ड मिसेस व्यूटिफुल नेपालको मिस तर्फकी काठमाडौंकी सुदिक्षा वज्राचार्य वन्न सफल भईन वज्राचार्यले उपाधी सहित मस्ट पंक्च्यूल तथा मस्ट टैलेन्ट टाईटल समेत जित्न सफल भईन भने मिसेस तर्फ पर्वतकी उषा हमालले मस्ट पपुलर र वेष्ट पर्सनालिटी सहित उपाधी जित्न सफल भईन । यसै गरि अन्य टाईटल जित्नेमा मिस तर्फ सन्तोषी रावल फस्ट रनर अप सहित मस्ट पपुलर तथा वेष्ट हेयर, विष्णु गुरुङ्ग, सेकेण्ड रनर अप तथा वेष्ट डान्सर, आर्जू खड्का थर्ड रनर अप तथा वेष्ट स्किन , माया बुढाथोकी भ्यूवर च्वाईस तथा वेष्ट स्माईल,सृष्टि ढकाल वेष्ट पर्सानिलीटी तथा वेष्ट र्याम्प वाक,ज्योती गिरी वेष्ट मल्टिमिडिया च्वाईस अवार्ड तथा वेष्ट स्पिच ,विपना भट्राई वेष्ट फोटोजेनिक,समिक्षा राई मस्ट डिसिप्लिन रहेका थिए । भने मिसेस तर्फ अन्य उपाधी पाउनेमा फस्ट रनर अप तथा मस्ट पंक्च्युयल सुनिता पहाङ्गो लिम्बु,सेकेण्ड रनर अप तथा मस्ट पपुलर,वेष्ट र्याम्प वाक र मल्टिमिडिया च्वाईस अवार्ड माया लामा ,भ्यूवर च्वाईस र वेष्ट स्किन विद्या श्रेष्ठ,मस्ट फोटोजेनिक वेष्ट सिगंर नुमा शेर्पा,मस्ट टैलेन्ट,अनुराधा पाठक रहेका थिए । वरिष्ठ मिडिया व्यबसायी हरि शरण सुवेदी, नायक रमेश उप्रेती, नेपाल नागरिक उड्डयन प्राधिकरणका पूर्व महाप्रबन्धक राजकुमार क्षेत्री, गायिका जुनु रिजाल,डा.श्याम महर्जन, शिक्षाविद् छविलाल पाण्डे तथा ईभेन्ट डाईरेक्टर निशुकान्त झा निर्णायक मण्डलमा रहेका थिए ।
आश्विनी झाले संचालन गरेको कार्यक्रमलाई प्रतियोगीहरुको कोरियोग्राफी समेत झाले नै गरेका थिए । काष्ठमण्डप टेलिभिजनबाट प्रत्यक्ष प्रसारण गरिएको कार्यक्रममा प्रतियोगीहरुको डेस डिजाईन प्याजेन्ट नेपालले गरेको थियो ।

गीता उप्रेतीको व्यबस्थापनमा सम्पन्न कार्यक्रममा नेपालका ख्याती प्राप्त व्यक्तित्वहरुलाई सम्मान प्रदान गरिएको थियो । सम्मान पाउनेहरुमा नायक रमेश उप्रेती, मिडिया व्यबसायी हरिशरण सुवेदी,सौन्दर्यकर्मी मन्जु खत्री, सौन्दर्यकर्मी मन्दिरा खड्का हायुः, मोडल प्रमीला सिलवाल, मोडल, सौन्दर्यकर्मी ममता खड्का सहकारीकर्मी एलिजा पुडासैनी, युवा उद्यमी कमला चुदारा,समाजसेवी देवी माया आचार्य ,महिला उद्यमी सरिता भट्राई श्रेष्ठ , युवा व्यबसायी शेर खान , पत्रकार किरण प्रसाद अधिकारी, गीतकार तथा कवि सुमन वैरागी कलाकार अमर श्रेष्ठ, युवा उद्यमी वालकृष्ण पोखरेल,गायक भरत समारी, सौन्दर्यकर्मी टीका पुन रहेका थिए ।
प्रतियोगिताको बिजेताले राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय स्तरको प्रतियोगितामा भाग लिन पाउने सहित चलचित्र, म्युजिक भिडियो, मिडिया अन्तरबार्तामा समेत सहभागि हुन पाउने आयोजक तथा मेकअप आर्टिष्ट टेकराज पाण्डेले जानकारी दिए।

कार्यक्रमलाई मुख्य प्रायोजन गरेको एन प्लस प्रोफेसनलले उपाधी विजेता तथा टाईटल विजेतालाई विभिन्न गिफ्ट ह्याम्पर प्रदान गरेको थियो ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here