झापाको दमकस्थित चुलाचुली आधारभुत विद्यालयका विद्यार्थीहरुलाई प्लानेट मल्टिमिडियाले सोमबार शैक्षिक सामाग्री वितरण गरिएको छ । उक्त विद्यालयको कक्षा १ देखि ५ सम्म अध्यायनरत ६५ जना विद्यार्थीहरुलाई व्याग लगायत शैक्षिक सामाग्री वितरण गरेको प्लानेट मल्टिमिडियाका प्रमुख कार्यकारी अधिकृत मोहित मर्हजनले बताउनु भयो । एसइइ आइकन पुर्वान्चल प्रतिस्पर्धाको सामाजिक उत्तरदायित्व अन्तर्गत व्याग वितरण तथा नेतृत्व विकाश सम्बन्धिको छलफल समेत गरिएको प्रमुख मर्हजन जानकारी दिनुभयो । विद्यालयका शिक्षक तुलानाथ भट्टराईको प्रमुख उपस्थितीमा कार्यक्रम सम्पन्न गरिएको थियो । कार्यक्रममा सामाजिक अभियान्ता केशव दाहालको विशेष उपस्थिती रहेको थियो ।

शिक्षक होमनाथ ढकालले बिद्यालयलाई प्लानेटले गरेको सहयोग प्रति आभार व्याक्तगर्दै आगामी दिनमा पनि सहयोगलाई निरन्तरता दिन आग्रह समेत गर्नुभयो । प्लानेट मल्टिमिडियाकी दिया राईले संचालन गरेको कार्यक्रममा कोरियोग्राफर निरुमा थापाले स्वागत मन्तव्य राख्नु भएको थियो ।

कार्यक्रममा नेतृत्व विकाश सम्बन्धि सामाजिक अभियान्ता केशब दाहालले नेतृत्व बिकाशको सहजी करण गर्नुभएको थियो । प्लानेट मल्टििमिडियाद्वारा आयोजित सो कार्यक्रममा एस इ इ आइकन पुर्वान्चलका प्रतिस्पर्धाका कोअर्डिनेटर सजन मगरले प्रतिस्पर्धा र अभियान बारे प्रष्ट पार्नुभएको थियो ।
प्लानेट मल्टिमिडियाले एकैसाथ देशका मोरङ्ग, धादिङ्ग दमकमा एसईई आईकन प्रतियोगीताको तयारी गरिरहेको छ ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here