बक्स अफिसको प्रस्तुति तथा मोडल सङ्गस नेपाल प्रा. लि. को व्यवस्थापनमा एघारौ फिल्म फेयरको अवसरमा फेसन शो र ट्यालेन्ट हन्ट २०१८ आयोजना हुने भएको छ ।
प्रतिभाको खोजि गरि भविष्यका लागि एक सक्षम प्रतिभावान एवम् क्षमतावान जनशक्ति उत्पादन गर्ने उद्देश्य अनुरुप कार्यक्रमको आयोजना हुन लागेको आयोजक तथा कार्यक्रमका व्यबस्थापकीय जिम्मेवारी सम्हालेका डेवील सिंह राजपुतले बताए ।
प्रतियोगिताका लागि यहि आउदो चैत्र २४ र २५ गते बिहान ११ बजे देखि ३ बजे सम्म रेड डायमण्ड रेष्टुरेन्ट नया बानेश्वरमा अडिसन हुने बक्स अफिसका प्रबन्ध निर्देशक आर के सुबेदीले जनाएका छन । विभिन्न प्रतियोगिताहरू कुशलतापूर्वक आयोजना गरि ख्याति कमाएका सुवेदीले भविष्यमा नेपाली कला क्षेत्रलाई थप उर्जाशील बनाउन यो कार्यक्रम अग्रसर देखिनका निकै प्रभावकारी हुने बताउछन । यश प्रतियोगितामा आफुमा कला भएर पनि उचित कदर नभएकाले निराश भएर बसेका सौन्दर्य र क्षमता भएर पनि सधै पछि परेका र उचित मूल्याङ्कन नहुदा आफूलाई एक्सपोज गर्न सक्षम नभएकाहरुका निमित्त उनिहरूको क्षमतालाई अभिवृद्दि गर्दै समाजमा सकरात्मक संदेश फैलाउदै नेपाली कला क्षेत्रमा सक्षम र क्षमतावान जनशक्ति उत्पादन गर्न यो प्रतियोगिताले महत्वपूर्ण भूमिका खेल्ने आयोजक तथा पत्रकार आर के सुबेदिले जानकारी गराएका छन ।
मोडल सङ्ग नेपाल प्रा लिको व्यवस्थापनमा आयोजना हुन लागेको यश प्रतियोगितामा सहभागिता जनाउन इच्छुक प्रतियोगी एवम् फेसन डिजाइनरले फोन न ९८५१२२७७६५ मा सम्पर्क गर्न सकिने प्रतियोगिताको व्यवस्थापन गरिरहेका डेबिल सिह राजपुत र सुजन रिमालले बताएका छन । छनौट हुन सफल प्रतियोगिहरूलाई मोडलिङ प्रमोशन ,टिभि सिरियल ,पेपर एड , राष्टिय टेलिभिजनमा अन्तर्वाता , सम्पुर्ण सहभागी प्रतियोगिलाई सर्टिफिकट प्रदान गरिने छ । यसका अलाव विजेतालाई नगद ५५,५५५ पुरस्कार प्रदान गरिने छ । फेसन डिजाईनरमा सहभागिता जनाउने डिजाईनरको निम्ति नेपाली सेलिब्रेटी पोशाक डिजाईन , बक्स अफिस फेसन सो प्रतियोगि पोशाक डिजाईन , अन्तराष्ट्रिय पोशाक डिजाईन प्रतिस्पर्धामा सहभागिता जनाउने अवसर एवम राष्ट्रिय अन्तराष्ट्रिय स्तरमा प्रचार प्रसार हुने अवशर प्रदान गरिने छ ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here